Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Nowe strony szablonowe umożliwiają nie tylko łatwe zarządzenie i modyfikowanie witryny dzięki wykorzystaniu systemu zarządzania treścią CMS WordPress, ale są także responsywne. Oznacza to, że strona automatycznie sprawdza na jakim urządzeniu jest uruchamiana i dostosowuje do niego swój wygląd. Zapewnia to witrynie czytelność i łatwość w obsłudze niezależnie czy wyświetla się ją na komputerze, tablecie czy telefonie.

Nowe strony szablonowe w swoim działaniu opierają się o wtyczkę do systemu WordPress. Jest to nasz specjalny moduł, który odpowiada za komunikację strony z oprogramowaniem asariWEB i responsywność witryny. Dzięki niemu możliwa jest instalacja w ramach nowych stron szablonowych indywidualnego szablonu użytkownika, łatwe dostosowanie go wyświetlania ofert oraz pobierania innych danych z aplikacji.

Na stronę WWW w ramach nowych stron szablonowych składa się:

System WordPress

System WordPress to najlepszy i najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią na stronach WWW. Stanowi on podstawę działania strony i umożliwia zarówno proste dodawanie treści jak i zaawansowane administrowanie stroną.

Wtyczka asariPLUG

Wtyczka to najważniejszy element systemu. Zapewnia komunikację strony WWW z oprogramowaniem asariWEB i obsługę funkcji związanych z prezentacją i wyszukiwaniem nieruchomości.

Szablon strony WWW

Szablon strony WWW to kreacja graficzna Twojej witryny, którą widzisz w wyszukiwarce po wpisaniu swojej domeny. Każdemu użytkownikowi nowych stron szablonowych oddajemy do dyspozycji zestaw różnych szablonów, które można dowolnie przełączać zmieniając wygląd witryny. Nasz zbiór będzie także systematycznie się powiększał o kolejne wzory i nowe i nowe funkcje.

Kreator stron WWW

Przy uruchamianiu strony szablonowej każdy użytkownik przejdzie przez nasz intuicyjny kreator, który pozwoli szybko założyć stronę WWW, wybrać jej wygląd, dodać do niej własne treści, podstrony, domenę i logo. Z kreatora będzie można korzystać także po uruchomieniu podstrony, ale to dopiero zarządzanie witryną przez system WordPress da użytkownikom niemal nieograniczone możliwości modyfikacji i konfigurowania strony.

Więcej informacji na temat nowych stron szablonowych, ich obsługi, funkcji i możliwości ich konfigurowania znajdziesz w dalszej części instrukcji.

  • No labels