Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Dzięki Google Street View przy pomocy komputera i programu dla biur nieruchomości można zwiedzać najodleglejsze zakątki świata. 

Moduł Google Street View zintegrowany jest z asariWEB już od dawna. Zdawaliśmy sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w tej usłudze i cieszymy się, że teraz także w Polsce specjaliści w obrocie nieruchomościami mogą wykorzystać ją do uatrakcyjnienia opisów nieruchomości.

Dzięki niej można pokazać klientom nie tylko widok budynku z zewnątrz. Google Street View może w bardzo dokładny sposób odpowiedzieć na pytania związane z lokalizacją nieruchomości. Zwiedzając okolicę będzie można łatwo sprawdzić jakie sklepy znajdują w pobliżu, jak wygląda dostępność miejsc parkingowych oraz droga na przystanek czy do parku.

Jak skorzystać z Google Street View w asariWEB ?

Jeśli chcesz obejrzeć nieruchomość za pomocą wirtualnego spaceru wystarczy, że wykonasz trzy proste kroki.

1. Wyświetl szczegóły oferty:

2. Wybierz zakładkę na "MAPA"

3. Teraz bardzo prostą metodą przenieś ikonkę ludzika przy pomocy wskaźnika myszki  na dowolny obszar mapy zaznaczony niebieską linią.

Od teraz możesz bezpośrednio w programie asariWEB spacerować po mieście i korzystać z wszystkich możliwości jakie daje Google Street View

Widok mapy ogólnej w aplikacji asariWEB na której są zaznaczone lokalizację wszystkich ofert wprowadzonych:

Przybliżamy mapę klikając w obszar który nas interesuje lub używamy  "-" ( pomniejszenie) "+" ( przybliżenie).

Będą pojawiały się lokalizacje bardziej precyzyjne. Zgrupowanie ofert w kolorowych kółkach oznacza z cyfrą w środku, że w danej okolicy mamy "xxx" ofert.

Czerwony balonik to symbol oznaczenia 1 oferty, po zaznaczeniu balonika pojawi się "Chmurka" z informacją jak poniżej, z możliwością wyświetlenia " Pokaż szczegóły" gdzie zostaniemy przeniesieni do szczegółów oferty.

  • No labels